-20 % на проживання до 31.05

одна доба-15% Дві доби - 20% Три доби-25% від 4 діб - 30%

Знижка для ЗСУ

В період міжсезоння змінено графік роботи SPA- комплексу

Outdoor pool overlooking the Goverla and Petros

Kolyba - real Hutsul cuisine

Chans in the Gorgan - healing "Carpathian jacuzzi"

Filling for electric cars in Gorgan

Святкування Водохрещі в Карпатах!

10 January 2019
Святкування Водохрещі в Карпатах!

Українська зима здавна багата на свята. Одним з них є Водохреща, свято, яке відзначається 19 січня і зв'язується з хрещенням Христа на р. Йордан.
Напередодні Водохреща святкується другий Святий Вечір "Голодна кутя". На вечерю подають пісні страви - смажену рибу, вареники з капустою, гречані млинці на олії, кутю та узвар. Спробувати пісні страви ви може в гуцульському ресторані - Колиба.
Здавна церемонія освячення води відбувалася під відкритим небом, на берегах річок, струмків, озер. Напередодні з льоду вирубували великий хрест і ставили його поруч з ополонкою. Прикрашали хрест барвінком і гілками сосни.
До місця освячення влаштовували велелюдні хресні ходи. Крім ікон і церковних хоругв, учасники процесій несли в руках запалені трійці - це три свічки, перевиті зіллям васильків, чебрецю та інших квітів.
Після освячення води дівчата і хлопці, старі і малі хто не боїться холоду купаються у воді під відкритим небом. До речі, вважається, що ті, хто наважується на подібне купання цього дня, протягом усього наступного року можуть забути про всі хвороби і болячки і перебувати в постійному підйомі духа.