Осінь - чудовий період для відпочинку в Готель Горгани

Відкрий басейн з видом на Говерлу та Петрос восени!

Чани в Горганах - цілюще "карпатське джакузі"

Домашній затишок, готельний комфорт та карпатська гостинність

Прокат гірськолижного спорядження в Карпатах – оренда лиж і сноуборда в Буковелі

Багато з тих, хто їде на відпочинок в Карпати, не мають власного спорядження. І це не дивно, так як для деяких людей, які не присвячують цьому багато часу і катаються лише кілька днів у році, це здається недозволеною розкішшю. 

І в цьому випадку стає актуальним питання про те, де здійснити прокат лиж в Буковелі. Можна, звичайно, просто скористатися першим-ліпшим пунктом, але чи не краще звернутися за тими ж лижами, сноубордом або саньми в готель, де ви зупинилися на відпочинок - «Горгани». 

Наші ціни відрізняються своєю демократичністю і не вище, ніж на будь-якому іншому пункті, а в деяких випадках навіть нижче. Якщо ви виберете прокат лиж Карпати щоб ​​підкорювати, то вам доведеться заплатити тільки 80 грн за добу, такі ж розцінки і для сноубордів. А для тих, хто віддає перевагу сани, ці витрати будуть ще менше - всього 40грн на добу. 

Так що не варто нехтувати такою можливістю. Адже невідомо, чи захочете ви ще колись кататися. Та й у випадку, якщо ваш шлях на зимовий відпочинок в Карпатах досить довгий, то це також стане відмінним варіантом. 

Пропонуємо прокат гірськолижного спорядження.

Ціни за добу:
Прокат лиж – 80 UAH
Прокат сноуборду – 80 UAH
Оренда саней – 40 UAH